• Ersan Makina

Hakkımızda

Erşan Makina

 Şirketimiz iş hayatına; 2015 yılında cnc tezgah ile  ahşap fason kesim hizmeti vermek amacıyla tek  bir Cnc makinasi ile başlamıştır. Kullandığımız makinenin sıksık arıza yapması ardından servis hizmetinin çoğunlukta aksaması hatta imalatı durdurma aşamasına getirmesi sonucunda teknik servis ihtiyaçlarını kendimiz gidermeye başlayıp, zamanla plansız birşekilde farkında olmadan makinanın tüm mekanik ve elektronik aksamına hakim olmaya başlayıp birde yüksek talep karşınsında ikinci makine ihtiyacı zorunlu hale gelince ilk makinemizi yapmaya karar verdik.

2016 yılında şirketimize gelen tezgah taleplerini değerlendirme sonucu  2016 yılında fason hizmetimizi sonlandırıp sadece  Ahşap CNC Tezgah üretimi yapmaya karar verdik. 

Mobilya ve reklam sektörünün içinden geldiğimiz için edindiğimiz tecrübeler neticesinde sektörün ihtiyaçları ve Cnc makinesinin en kolay kullanım ve sorunsuz bir şekilde çalışma prensibine hakim olarak 2016 yılında ilk  ahşap İşleme CNC tezgah ürettik.

Aradan geçen yaklaşık 4 yıllık zamanda her yeni makinemizi, bir önce üretilen kaliteyi  koruyarak ve teknolojik gelişmeleri yansıtarak üretmeye devam ediyoruz.

Bu gün geldiğimiz noktada;  ürettiğimiz Flat tabla (düz tabla)  Cnc Router,  Cnc Kapı işleme,  Cnc router çoklu delik gruplu makinalar  ile bir mobilya atölyesinin kapı işleme, rafix ve minifix bağlantı elemanları ile dolap yapabilme ve ebatlama ile ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız...